Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo

Ніагара-Фоллс, Сполучені Штати View on map
7.9 Добре На основі 629 відгуків
Вибір редактора

"Замість килимового покриття в номерах постелено паркет, а самі кімнати оснащені мікрохвильовими печами та холодильниками. На території готелю є пральня. Сніданок включає млинці, фрукти та вівсянку. Зона басейну розташована безпосередньо на парковці. Це вдалий варіант для тих, хто подорожує автомобілем, але не найкращий вибір для тих, кому важлива наявність закладів харчування поруч."

З US$ 90 US$ 79 за ніч
Економія 12%
Заїзд:
26 Вер 2026
Виїзд:
27 Вер 2026
Гості
2 гостя

Дорослі:

2

Діти:

0
  • Безкоштовне скасування
    Для багатьох номерів
  • Без комісії за бронювання
    Можлива оплата в готелі
  • Безпечне бронювання
    Ваші дані в безпеці
  • Гарантія найкращої ціни
    Знайшли вигіднішу ціну?

Чому гості обирають Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo

  • Сезонний басейн
    Відкритий, мілка частина
  • Wi-Fi
    Безкоштовно у номерах
  • Парковка
    Безкоштовна приватна
  • Розташування
    14 км до Ніагарського водоспаду
  • Цілодобова стійка
    24/7
  • Бізнес-центр
    Безкоштовний

Опис

2-зірковий Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo має першокласне розташування, що забезпечує вид на парк на набережній. Цей готель пропонує Wi-Fi у місцях загального користування, а також ксерокс і безкоштовний бездротовий доступ до інтернету.

North Tonawanda Audubon Nature Preserve та The Summit знаходяться на відстані 10 хвилин їзди, та на відстані 3.9 км від готелю Ніагара-Фоллс. Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo розміщений поблизу казино, ресторанів і парків. Також Oppenheim County Park розташований всього за 1.4 км. Тим, хто подорожує здалеку, варто знати, що Міжнародний Ніагара Фолс знаходиться на відстані 10 хвилин їзди.

Це помешкання пропонує 54 номери, оснащених системою клімат-контролю, а також Wi-Fi.

Готель може похвалитися безкоштовним континентальним сніданком. Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo знаходиться за кілька кроків від ресторану американської кухні Solidays.

  • Заїзд:
    з 15:00 до 23:59
  • Виїзд:
    до 11:00
  • Клас готелю
    2 зірки
Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo
Наші поради

Чи варто бронювати Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo?

Ідеально підійде якщо
  • Подорожуєте на машині - приватний безкоштовний паркінг є на території.
  • Потрібен безкоштовний континентальний сніданок щоранку.
Можливо пропустіть якщо
  • Планували подорож із домашнім улюбленцем - розміщення тварин не допускається.
Найкраще підходить для
  • Відпочинку біля сезонного басейну просто неба з шезлонгами.

Зручності в Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo

Опис
  • Куріння на території заборонено
  • Доступ в інтернет
  • Парковка
  • Сейф
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено
  • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
  • Охорона
  • Ліфт
  • Торгові автомати
  • Детектори диму
  • Вогнегасники
  • Картковий електронний замок
Харчування
  • Столики для пікніка
Спорт та відпочинок
  • Сезонний басейн надворі
  • Шезлонги
  • Мілководдя
Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo Послуги для гостей
  • Пральня
  • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків
  • Бізнес-центр
  • Факс/ фотокопіювання
Зручності в номері
  • Кондиціонер
  • Опалення
  • Дитячі ліжечка

Правила

Days Inn & Suites By Wyndham Niagara Falls/Buffalo застосовує ці умови до всіх бронювань.
Check-in / Check-out
Заїзд:
з 15:00 до 23:59
Виїзд:
до 11:00
Важлива інформація
  • Розміщення дітей та додаткові ліжка
  • Дитячі ліжка в номері не надаються.

Дякуємо за ваш відгук

Дякуємо, що підписалися

Закрити
Заїзд:
26 Вер 2026
Виїзд:
27 Вер 2026
Гості
2 гостя

Дорослі:

2

Діти:

0
Оберіть дати
щоб побачити актуальні пропозиції